Çok ucuz fiyatlarla Artvin Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Antalya’ya bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise 4 saat 35 dakikadır.

Artvin Antalya uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya nerelere gidebiliriz?

Artvin Antalya Uçak Bileti

Artvin Antalya Uçak Bileti

Antalya ülkemizin en çok turist çeken şehirleri arasında yer alır. Özellikle dünya genelinde gelen yabancı turist sayısının fazlalığı, kentin dünya çapında da adının duyulmasını sağlamıştır. Kaleiçi, Antalya’da gideceğiniz yerler listesinde başlarda gelir. Muratpaşa ilçesinde bulunan Kaleiçi’nde tarihi Osmanlı evleri oldukça dikkat çekicidir. Burada girdiğiniz birçok sokak denize çıkar. Olympos Antik Kent, tanrılar kenti olarak da bilinir. Olympos şehrinin kurucu tanrısı olarak tanınan Hephaistos için burada hala festivaller düzenlenir.  Tarihi önemimin yanı sıra Olympos, ülkedeki en güzel plajlar arasında yer alır. Antalya Çıralı’da bulunan Yanartaş, denize yakın manzaralı bir alanda yer alır. Burayı görebilmeniz için kısa bir tırmanış yapmanız gerekir. Yanartaş, doğalgaz sıkışması sonucu oluşan küçük parçalardan meydana gelir. Taşlar arasındaki görkemli alevler yıl boyunca sönmez.

M. S. 2. Yüzyılda Romalılar tarafından kurulduğu bilinen Aspendos, ülkedeki en önemli antik kentler arasındadır. Antalya’nın Serik ilçesinde bulunan antik kent konser ve etkinlikler için kullanılır. Side Antik Kenti’de Bizans, Roma ve Helen döneminin izlerini taşır. Side Antik Kenti Apollon Tapınağı, tarihi tiyatrosu, görkemli şehir kapısı, hamamları, eski evleri ve döneme ait izler taşıyan müzesi ile turistlerin uğrak noktasıdır. Antalya ülkemizde dikkat çekici tarihi ve kültürel mimarisinin yanı sıra sahip olduğu doğal güzellikler ile de mutlaka görülmesi gereken şehirlerin arasındadır. Kenti seyahatiniz esnasında Köprülü Kanyon’a Beldibi ve Karain Mağarası’na, Patara Antik Kenti’ne mutlaka gitmelisiniz.

Artvin Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına

hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze

gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Artvin Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.