Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Antalya’ya her gün en az yedi uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 10 dakikadır.

Balıkesir Antalya uçak bileti al!

Sizde Balıkesir’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Antalya Uçak Bileti

Balıkesir Antalya Uçak Bileti

Antalya ülkemizin eşsiz plajları, el değmemiş mavi bayraklı koyları ile ünlü bir turizm kentidir. Kaleiçi, Muratpaşa ilçesinde bulunan tarihi bir yapıdır. Genellikle her sokağının denize açıldığı Osmanlı’dan kalma tarihi evleri ile oldukça ilgi çekicidir. Kaleiçinde Suna-İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi, Hadrian Kapısı ve Yivli Minare gezilecek yerler arasındadır.  Kaleiçine oldukça yakın bir mesafede olan Hadrian Kapısı, Antalya’nın antik dönemlerinin en güzel örneklerinden biridir. Roma İmparatoru Hadrianus’un, M. Ö. 130 yılında şehri ziyareti sırasında inşa edilmiştir. Yivli Minare, 13. yüzyılda  Alâeddin Keykubat’ın emriyle Bizans dönemine ait kilisenin camiye çevrilmesi ile meydana gelmiştir. Yivli minare aynı zamanda kentteki ilk İslam dönemi eseridir.

Şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Düden Şelalesi iki kola ayrılıyor. Büyük İskender’in bölgeden geçerken atlarına su içirdiği kolu İskender Şelalesi olarak geçiyor. Diğer kolunun adı ise Yukarı Düden’dir. Antalya Arkeoloji Müzesi, çevredeki antik kentlerden getirilen kalıntıların sergilendiği yerdir. 5 bine yakın eserin sergilendiği müze Süleyman Fikri Erten önderliğinde, İtalyanların kenti işgali sırasında kurulmuştur.

Balıkesir Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Balıkesir Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.