Çok ucuz fiyatlarla Bursa Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 45 dakikadır.

Bursa Antalya uçak bileti al!

Sizde Bursa’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Antalya Uçak Bileti

Bursa Antalya Uçak Bileti

Berrak plajları, muhteşem koyları, eşsiz doğası ve köklü tarihi ile hem doğal güzelliklerin hem de kültürel tarihin harmanlandığı şehir Antalya’da gezip görülmesi gereken bir hayli fazla yer vardır. Türkiye’nin tatil başkentlerinden sayılan şehir, yazın olduğu kadar kışında tatile elverişli olduğundan dolayı yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turisti konuk ediyor.

Kaş ve Kalkan gibi doğa harikası iki ilçe arasında yer alan Kaputaş Plajı, şehirde görmeniz gereken en güzel manzaralar arasındadır. ‘Kanyon ağzı’ olarak tanımlanan plaja, yer altından akan suyun, deniz kıyısındaki kumların üzerinden süzülmesi sonucunda denizin rengi turkuaz bir görünüme sahiptir. Derin olan Kaputaş Plajının suyu serindir. Manavgat Şelalesi yaklaşık olarak 5 metre yükseklikteki falezden aşağı dökülerek meydana gelmiştir. Yeşil ve mavinin iç içe olduğu bölgede Manavgat’ın serin suyunda adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Ülkemizin en güzel Milli Parklarından biri olan Altınbeşik, Düdensuyu olarak da bilinir. Mağaranın ilk girişi 125 metre uzunluğunda bir göl ile oluşur. Botla ilerleme imkanınızın bulunduğu gölün sonucunda farklı yeryüzü şekilleri ile travertenler size eşlik edecektir. Travertenler yardımı ile ikinci katına çıkacağınız Altınbeşik’te ikinci bir göl oluşumu vardır.

Bursa Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Bursa Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.