Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Antalya’ya az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 20 dakikadır.

Çanakkale Antalya uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Antalya Uçak Bileti

Çanakkale Antalya Uçak Bileti

Turizm potansiyeli bakımından ülkemizin önde gelen şehirleri arasında yer alan Antalya, gerek şehir içinde, gerekse şehir dışında gezilmesi gereken pek çok güzelliğe ev sahipliği yapar. Eşsiz koyları, güzel plajları ve denize çıkan tarihi sokaklarının yanı sıra pek çok tarihi, kültürel yapının da yer aldığı ender şehirlerden biridir.

Kaleiçi, Antalya’nın tarihi ile bütünleşmiş bir noktasıdır. Muratpaşa ilçesinde yer alan Kaleiçi, Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan sivil mimari özellikteki evleri ile güzel bir manzaraya sahiptir.  Bölgede bulunan Hadrian Kapısı, Antalya’nın antik dönemlerinden kalan en önemli yapıları arasındadır. Bu eser Roma İmparatoru, Hadrinaus’un M. Ö. 130 yılında şehri ziyareti sırasında yapılmıştır. Hadrian Kapısında yer alan mermer sütunlar, kabartmalar ve işlemeler oldukça ilgi çekicidir. Aynı zamanda kapının üzerinde Latince yazılmış bir kitabede mevcuttur.

13. yüzyılda bölgenin Türkleşmesi ile Alaeddin Keykubat tarafından kiliseden camiye dönüştürülmüş olan Yivli Minare, şehirdeki ilk İslam dönemi eseridir. Zincirkıran Türbesinin oldukça yakınında bulunan Yivli Minare, 45 metre yüksekliğindedir. Dış yüzeyi firuze renkli çiniler ile süslenmiş olan eser, Antalya’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Çanakkale Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.