Çok ucuz fiyatlarla Denizli Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 45 dakikadır.

Denizli Antalya uçak bileti al!

Sizde Denizli’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Antalya Uçak Bileti

Denizli Antalya Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde yer alan Antalya, ülkemizin en turistik şehirlerinden biridir. Özellikle iklimi neticesinde yaz ve kış devamlı olarak turist çeken şehir, Türkiye’nin eğlence ve tatil başkenti sayılır. Yıl içinde dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı gezginlerin akınına uğrayan Antalya, tarihi kültürel değerlerinin yanı sıra doğal güzelliği ile de oldukça ilgi çekicidir.

Olympos Antik Kenti ‘Tanrılar Kenti’ olarak bilinir. Yunanca da ‘Ulu dağ’ anlamına gelen kent, Lidya medeniyetlerinin Türkiye’deki en iyi örneğidir. Şehir bir süre korsanların eline geçmişse de Roma Komutanı Servillius, kenti korsanların elinden almayı başarmıştır. Olympos köklü ve önemli tarihinin yanı sıra, ülkemizin en güzel plajlarından biridir. Antalya Çıralı’da yer alan Yanartaş, Olympos’un sönmeyen ateşidir. Doğal gaz sıkışması sonucunda oluşan Yanartaş, bölgenin en çok turist çeken noktalarından biridir. Yanartaş, denize yakın manzaralı bir konuma sahiptir. İlk çağlarda meydana gelen bu doğal gaz sıkışması, günümüzde hala devam etmektedir. Dağlardan fışkıran doğal gaz, kendiliğinden tutuşarak, sürekli olarak yanar.

Denizli Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Denizli Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.