Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 30 dakikadır.

Elazığ Antalya uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Antalya Uçak Bileti

Elazığ Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm başkentlerinden biri olan Antalya, Akdeniz Bölgesinin incisidir. İkliminin oldukça sıcak olmasından dolayı şehir dört mevsim boyunca da turizme elverişlidir. Uzun bir sahil şeridine sahil olan kent, eğlence mekanları, ödüllü plajları, muhteşem güzellikteki koyları ve burunları ile en çok yabancı turist çeken ilimizdir. Antalya büyüleyici doğal güzelliğinin yanı sıra, tarihi dokusu ile de ilgi çeken bir şehirdir.

‘Kanyon Ağzı’ olarak da tanımlanan Kaputaş plajı, Antalya’nın en güzel ilçelerinden olan Kaş ve Kalkan arasında bulunur. Işıl ışıl bir turkuaz rengine sahip olan plaj, bölgenin doğal güzelliğinin en büyük kanıtlarından biridir.

Antik kentlerin çoğunlukta olduğu şehirde en ilgi çekici noktalardan biri Side Antik Kentidir. Hititler dönemine kadar uzanan bir geçmişe sahip olan kent, sonraki dönemlerde Perslerin ve Likyalıların hakimiyeti altına girmiştir. Roma, Bizans ve Helen dönemi izlerini taşıyan antik kent Apollon Tapınağı, tarihi tiyatrosu, agorası, hamamları, müzeleri ve eski evleri ile ülkemizdeki eşsiz güzelliklerden biridir. Köprülü Kanyon, Beldibi Mağarası, Karain Mağarası, kentte görülmesi gereken doğal güzellikler arasındadır.

Elazığ Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Elazığ Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı