Çok ucuz fiyatlarla Muş Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. En hızlı ve güvenilir bir şekilde ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Muş Antalya uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Çeşitli arama kanalları içinde istediğiniz güzergah için en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Muş Antalya Uçak Bileti

Muş Antalya Uçak Bileti

Akdeniz ikliminden dolayı yıl boyu ılıman bir havanın hakim olduğu Antalya, ülkemizde yaz denildiğinde akla gelen ilk şehirlerden biridir. Gerek iç kesimleri, gerekse sahil şeridi olmak üzere Türkiye’nin turizmine öncülük eden Antalya’nın adı mitolojide sıklıkla geçer. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların çekişmelerine sahne olan kent, sizi tarihsel bir yolculuğa çıkarır. Farklı medeniyetlerin etnik mimarisinin karmasına tanık olabileceğiniz şehir günümüzde hala kozmopolit çağların taşıyıcısıdır. Birbirinden güzel koylar, burunlar ve plajlar ile dünyanın önde gelen yaz turizmi merkezlerinden olan Antalya, yüksek oranda yerli ve yabancı turist kapasitesine sahip.

Roma İmparatoru Hadrianus’un şehri ziyareti sırasında inşa edilen Hadrian Kapısı oldukça görkemli bir eserdir. Eski dönemlerinde kenti çevreleyen önemli surlardan biri olduğu bilinen kapının Latince bir kitabesi vardır. Milattan önce 130 yıllarında inşa edilen yapı, Antalya’nın antik ve mitolojik değerlerinin bir göstergesidir. Heybetli bir görünüme sahip olmasından dolayı pek çok kişinin ilgisini çeken Hadrian Kapısı, filmlerde kullanılan efekt havası yaratır. Korint üslubundaki mermer sütunlara, kabartma tekniği kullanılarak yapılan işleme ve motiflere hakim olan Hadrian Kapısı, şehrin tarihsel simgelerinden biridir.

Muş Antalya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.