Çok ucuz fiyatlarla Antalya Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Sİnop’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

Antalya Sinop uçak bileti al!

Sizde Antalya’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Ankara - Sinop Uçak Bileti

Antalya Sinop Uçak Bileti

Karadeniz bölgesinin tüm güzelliklerini yansıtan Sinop‘ta gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok dağola ve tarihi yer var. Bu tarihi yerler arasında belki de en çok öne çıkan Sinop Kalesi‘dir. Şehrin savunma mekanizması olarak M.Ö 7. yüzyılda yapılan kale görülesidir. Selçuklu dönemi eseri olup Selçuklu mimarisinin tüm özelliklerini taşıyan Alaaddin Cami ise yapımına Sultanı I. Alaeddin Keykubat tarafından başlanmış olup şehrin tarihi açısından önemli bir yerdedir.

Denizin keyfini çıkarmak isteyenler için Karakum Plajı idealdir. Plaj, yanardağ patlaması sonucu kumların kararması ile bu adı almıştır. Balatlar Kilisesi ise Roma döneminden kalma önemli bir yapıdır. Kamp yapmak isteyenler doğanın kalbine yani Erfelek Şelalesi’ne gidip burada benzersiz bir deneyim yaşayabilirler.

Antalya Sinop ucuz uçak bileti

Sinop’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Sinop’a ya da Sinop’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Sinop uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Antalya Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.