Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Bingöl’den Antalya’ya uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 8 saat 25 dakika sürer.

Bingöl Antalya uçak bileti al!

Sizde Bingöl’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Bingöl Antalya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Antalya Uçak Bileti

Bingöl Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin yaz turizmi konusunda başkenti olan Antalya, birbirinden güzel ilçeleri ile yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlar. Akdeniz’in en güzel sahil şeritlerinden olan kent; güneşin doğuşunu ve batışını izleyebileceğiniz tepeleri, berrak suları, deniz, kum ve güneşin keyfini sürebileceğiniz plajları ile büyüleyici bir turizmin adresidir. Şehir tüm bu görkeminin yanı sıra yüzyıllara dayanan mitolojik ve antik dönem eserleri ile de köklü bir tarihsel serüvene sahiptir.

130 yılında Roma İmparatoru Hadrianus’un kenti ziyareti sırasında inşa edilen Hadrian Kapısı, Antalya’yı çevreleyen sur üzerindeki anıtsal kapılardan biridir. “Üçkapılar” olarak da bilinen tarihi yapı, şehri ziyaretiniz esnasında görmeniz gereken yerdir.

Bingöl Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Bingöl Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.