Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 10 dakikadır.

Erzincan Antalya uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Antalya Uçak Bileti

Erzincan Antalya Uçak Bileti

Ülkemizin tatil turizmi başkentlerinden biri olan Antalya sahip olduğu ilçeleri, balıkçı kasabaları, tarihi yapısı, dokusunu günümüzde hala  muhafaza eden köyleri, eşsiz güzellikteki plajları ve koyları ile Türkiye’nin cennet köşelerinden biridir. Şehir ılıman iklimi sayesinde yılın dört mevsimi de oldukça yüksek bir turist potansiyeline sahiptir.

Şehrin tabiat güzelliğini yansıtan Oymapınar Gölü, ülkemizin de en huzur dolu noktalarından biridir. Tekne turu ve orman gezisi yapılabilen bölge, muhteşem manzarası ile görenleri büyüler. Kentin en güzel ve turizmin yoğun olduğu ilçelerden biri olan Kaş ve Kalkan arasında bulunan Kaputaş Plajı ‘Kanyon Ağzı’ olarak da tanımlanır. Suyu dört mevsim boyunca serin ve turkuaz renginde olan Kaputaş, pek çok yerli ve yabancı gezginin uğrak noktasıdır.

Köklü bir geçmişe sahip olan Antalya, antik kentleri ile de adını duyuran bir şehirdir. Serik ilçesinde yer alan Aspendos Antik Kenti, farklı kültürler tarafından uzun yıllar boyunca kullanılan anfi tiyatrosu ile oldukça ilgi çekicidir. Antik kentin içinde farklı dönemlere ait pek çok kalıntı bulunur.

Erzincan Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Erzincan Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı