Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

Erzurum Antalya uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Antalya Uçak Bileti

Erzurum Antalya Uçak Bileti

Eğlence mekanları ve tatil yöreleri açısından oldukça ilgi çekici noktalara sahip olan Antalya, Türkiye’nin en güzel köşelerinden biridir. Birbirinden güzel koyları, burunları ve mavi bayraklı plajları ile ülkemizde yaz turizminin başkenti olan Antalya, tabiat güzelliği ile özellikle yaz ve bahar aylarında yerli ve yabancı turistlerin en sık ziyaret ettiği kentler arasındadır. Şehir doğal güzelliğinin yanı sıra kültürel tarihi ile de dikkat çekicidir.

Oymapınar Gölü, Antalya’nın tabiat güzelliğini gözler önüne seren yerlerden biridir. Gölde tekne turu veya orman gezisi yapılabilir. Antalya’nın turizm açısından oldukça önde gelen ilçeleri arasında olan Kaş ve Kalkan arasındaki Kaputaş Plajı, şehrin en ilgi çekici yerlerinden biridir. Turkuaz rengine sahip Kaputaş Plajının dört mevsim boyunca da suyu oldukça serindir.

Antalya’nın en güzel ve popüler plajlarından biri olan Konyaaltı Plajı 7 kilometre uzunluğa sahiptir. Plajın 4,5 kilometresi mavi bayrak unvanına sahiptir. Antik çağlardan beri cezbedici güzelliğini koruyan plaj, eski dönemlerde Termessoslular için oldukça önemli bir liman kenti olan Olbia’ya sahiptir.

Erzurum Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Erzurum Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı