Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Antalya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

Eskişehir Antalya uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Antalya Uçak Bileti

Eskişehir Antalya Uçak Bileti

Antalya, Türkiye’nin yaz turizmi başkentlerinden biridir. Eşsiz güzellikteki koyları ve burunları, ödüllü plajları, dokusunu muhafaza eden köyleri ve balıkçı kasabaları ile şehrin oldukça görkemli bir duruşu vardır. İkliminin oldukça sıcak olmasından dolayı dört mevsim boyunca da kent, turizm açısında elverişlidir.

Şehirde gezilecek yerlerin başında Kaleiçi gelir. Turistlerinde fazlasıyla ilgi duyduğu bölge, Antalya’nın en eski tarihini yansıtır. Tarihi Osmanlı evlerinin bulunduğu Kaleiçi’nde hemen hemen her sokak denize çıkar. Muratpaşa ilçesinde bulunan Kaleiçi, eski ve yeni dönemin harmanlandığı bir noktadır. Hareketli caddelerin, birçok restoranın bulunduğu bölgede bir çok yapı aslına uygun olarak restore edildi.

Olympos Antik Kenti ‘Tanrılar Kenti’ olarak da bilinir. Tarihi dokunun doğal güzelliği ile harmanlandığı Olympos Antik Kenti, Likya uygarlığının en önemli yerleşim merkezi olarak yıllar boyunca kullanıldı. Bölge, bir dönem korsanların eline geçmişse de ve Roma medeniyeti tarafından korsanlardan temizlendi. Bey Dağı Milli Parkları sınırı içinde yer alan bölge, günümüzde hala çeşitli uygarlıklara ait pek çok kalıntı barındırır.

Eskişehir Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Eskişehir Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı