Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Antalya’ya haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

Hakkari Antalya uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Antalya Uçak Bileti

Hakkari Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin en turistik şehirlerinden biri olan Antalya hem şehir merkezi, hem de sahip olduğu ilçeleri ile dikkat çekici bir kenttir. Ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında sıkça yer verilen şehir, sıcak iklimi neticesinde yılın pek çok ayı gezmeye elverişli bir havaya sahiptir. Köklü bir tarihe ev sahipliği yapan Antalya, farklı çağlara ait birçok antik kente, kiliseye, camiye, manastıra da kucak açar. Şehir, doğal güzelliği, tarihi yapısı ve kültürel değeri ile Türkiye’nin en güzel illerinden biridir.

Ülkemizin en görkemli antik tiyatrolarından biri olan Aspendos, Serik ilçesine bağlı Belkıs Köyünde yer alır. Rivayete göre Truva Savaşından sonra şehre gelen koloniler tarafından kurulduğu iddia edilen antik kentin tiyatrosunun tarihi M. Ö. 2. yüzyıla dayanır. Köprüçay Nehrinin kıyısında bulunan Aspendos’un, bölgede uzun yıllar boyunca hüküm süren Romalılara ait olduğu bilinir. Sütunlarında ve figürlerinde Roma mimarisinin görüldüğü antik tiyatro, 20 binlik bir kapasiteye sahiptir.

Antalya’ya 80 kilometre uzaklıkta bulunan Side’nin tarihi Hititlere kadar uzanır. Şehrin önemli turizm noktalarından biri olan ilçe, bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu bölgelerden biridir.

Hakkari Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Hakkari Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı