Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Antalya’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 40 dakikadır.

Kahramanmaraş Antalya uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Antalya’ya  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Antalya Uçak Bileti

Kahramanmaraş Antalya Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya, ülkemizin doğal güzellikleri ile ön plana çıkan şehirlerinden biridir. Upuzun bir sahil şeridine sahip olan kent, mavi bayraklı ödüllü plajları, şehir yaşatısı ve eğlence hayatı ile yılın pek çok ayı yerli ve yabancı turistlerin Türkiye’deki ilk adresidir. Antik çağlara kadar uzanan bir tarihe sahip olan şehir, aynı zamanda çeşitli uygarlıklara ait manastırları, camileri, kiliseleri, antik kentleri ve kuleleri ile Türkiye’nin tarihi şehirleri arasındadır.

Antalya’nın iki güzel ilçesi olan Kaş ve Kalkan arasındaki Kaputaş Plajı, ülkemizin en güzel plajlarından biridir. ‘Kanyon Ağzı’ olarak nitelendirilen plajın suyu genel olarak serin ve turkuaz rengindedir.

Ilıman bir iklime sahip olmasından dolayı şehir, yılın pek çok ayı deniz turizmine yatkınlık kazanır. Şehrin en popüler plajı olarak adını duyuran Konyaltı, Falzelerden başlayıp Antalya limanına kadar uzanan 4,5 kilometrelik bir uzunluğa sahiptir. Şehrin mavi bayraklı plajlarından biri olan bölge, çakıllı bir sahil şerididir. Adını dünya genelinde duyuran Konyaaltı, ücretli ve ücretsiz bölümlere ayrılır.

Kahramanmaraş Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Kahramanmaraş Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.