Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

Kayseri Antalya uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Antalya Uçak Bileti

Kayseri Antalya Uçak Bileti

Ülkemizin yaz turizmi denildiğinde akla ilk gelen kenti Antalya‘dır. Hem şehir merkezi, hem de ilçeleri ile ilgi çekici bir güzelliğe kapılarını açan il Akdeniz Bölgesinde bulunmasından dolayı ılıman bir iklime sahiptir. Birbirinden güzel sahilleri ile bahar ve yaz aylarında doluluk oranının en yükseklerde olduğu kent bitki örtüsü bakımından da göz alıcıdır. Tarihi oldukça eski çağlara dayanan Antalya; antik kentler, mağaralar, kiliseler ve tapınaklar bakımından oldukça zengindir.

Serik ilçesinde yer alan Aspendos, antik tiyatro konusunda ülkemizin en heybetli eserlerinden birine ev sahipliği yapar. Belkıs Köyü sınırlarında bulunan Aspendos aynı zamanda ‘Belkıs Antik Kenti’ olarak da bilinir. Tiyatro M. S, 2. yüzyılda Romalılar tarafından kurulsa da, bölgenin tarihi M. Ö. 10. yüzyıla dayanır. Akalar tarafından geniş sınırlara ulaştırılan kent iki büyük tepe üzerine kuruludur. Merkezin en ilgi çekici yapısı olan antik tiyatro toplamda 20 bin kapasiteye sahiptir. Günümüzde çeşitli etkinlik ve konserlerin düzenlendiği bölge yıl içinde yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır.

Kayseri Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Kayseri Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.