Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

Kocaeli Antalya uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Antalya Uçak Bileti

Kocaeli Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin yaz turizmi tatili denildiğinde akla ilk gelen şehri olan Antalya, bahar ve yaz aylarında dört dörtlük bir seyahat deneyimi yaşatır. Sıcak iklimi neticesinde yalnızca yaz aylarında değil; yılın pek çok bölümünde de yüksek bir turist kapasitesine sahip olan kent doğal güzelliğinin yanı sıra tarihsel ve kültürel özellikleri ile de adından sıklıkla söz ettirir.

Antalya’nın antik dönemlerini yansıtan en önemli yapılardan biri olan Hadrian Kapısı, Roma İmparatoru Hadrianus’un M. Ö. 130 yılında şehri ziyaretinin şerefi üzerine inşa edildi. Latince yazılı kitabesinin varlığı günümüzde hala tüm orijinalliğini koruduğu görülür. Belli bir dönemin mimari işlemeleri ile donatılan yapı özellikle mermer sütunları, oyma ve kabartma süslemeleri ile oldukça ilgi çekicidir.

13. yüzyılda Selçuklu Sultanının emri ile inşa edilen Yivli Minare, Antalya’nın ilk İslam dönemi eseridir. Bizans kilisesinin camiye çevrilmesi ile meydana gelen yapının kuzeyindeki güzel sanatlar galerisi de bir o kadar ilgi çekicidir. Her bir köşesinde firuze renkli süslemeler ile çevrili olan yapı şehrin önemli tarihsel simgelerinden biridir.

Kocaeli Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Kocaeli Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.