Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 50 dakikadır.

Kütahya Antalya uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Antalya Uçak Bileti

Kütahya Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin yaz turizmi başkenti olan Antalya, oldukça sıcak bir iklime sahiptir. Bu özelliği ile dört mevsim boyunca da turist akınına uğrayan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarında yüksek miktarda yerli ve yabancı turiste kapılarını açar. Birbirinden güzel plajları, koyları, ormanları ve burunları ile görenleri kendine hayran bırakan şehir doğal güzelliğinin yanı sıra kültürel ve tarihi özellikleri ile de ön plana çıkar.

Roma İmparatoru Hadrianus’un M. Ö. 130 yılında şehri ziyareti esnasında inşa edilen Hadrian Kapısı, kentin antik dönemlerine ait en gözde kalıntılardan biridir. Mermer sütunları, oyma figürleri ve motifleri ile dikkatleri üzerine toplayan yapı farklı kültürlerin göz alıcı işlemeleri ile göz alıcıdır.

13. yüzyılda Selçuklu Sultanı emri ile Bizans kilisesinin camiye çevrilmesi sonucu meydana gelen Yivli Minare, şehirdeki ilk İslam dönemi eserlerinden biridir. 45 metre yüksekliğindeki minarenin dış yüzeyi firuze renkli çiniler ve farklı stillerdeki motifler ile göz alıcıdır. Türkiye’nin en önemli kulelerinden biri olan Yivli Minare birçok uygarlık tarafından önemli bir yere sahiptir.

Kütahya Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Kütahya Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.