Çok ucuz fiyatlarla Malatya Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 35 dakikadır.

Malatya Antalya uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Antalya Uçak Bileti

Malatya Antalya Uçak Bileti

Yaz turizmi ile Türkiye’de en sevilen şehirlerden biri olan Antalya; deniz, kum, güneş üçlemesi ile gezginlerine mutlu bir tatil sunar. Ülkemiz üzerinde tarihi oldukça eski çağlara dayanan şehir aynı zamanda antik kentleri, ören yerleri, kiliseleri, camileri, manastırları ile de dikkat çeker. Eski Çağın modern bir yüze kavuştuğu Antalya, bahar aylarının gelmeye başlamasından itibaren sezon sonuna kadar yerli ve yabancı gezginlerin akınına uğrar.

Likya medeniyetinin dünya üzerindeki en önemli merkezlerinden biri olan Antalya, bu dönemin en güzel eserleri ile ilgi çekici bir görüntü sergiler. Fethiye ve Antalya arasında bulunan Likya Yolu da, ülkemizin beğeni toplayan noktalarından biridir. Türkiye’nin en görkemli manzaralarından birine ev sahipliği yapan bu yol, yıllar boyunca çeşitli uygarlıkların en görkemli izleri ile de arkeolojik bir değer taşır. Gelidonya Feneri gibi pek çok özellik barındıran Likya Yolu, aynı zamanda ödüllü bir yoldur. Pek çok doğa sporu için elverişli olan bölge, ülkemizin sıklıkla tercih edilen trekking merkezleri arasında gelir.

Malatya Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Malatya Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.