Çok ucuz fiyatlarla Mardin Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin’den Antalya’ya her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 5 dakikadır.

Mardin Antalya uçak bileti al!

Sizde Mardin’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Mardin Antalya Uçak Bileti

Mardin Antalya Uçak Bileti

Yalnızca yaz aylarında değil; yıl içinde de yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Antalya, Akdeniz Bölgesinde yer alır. Birbirinden güzel sahilleri, görenleri cezbeden koyları ve burunları, ödüllü plajları ve yemyeşil doğası ile Türkiye’nin yaz turizmi merkezlerinden biri olan şehir; aynı zamanda köklü tarihi boyunca çeşitli çağların izlerini barındıran önemli bir merkezdir.

M. Ö. 130  yılında Roma İmparatoru Hadrianus’un Antalya’yı ziyareti esnasında inşa edilen, Hadrian Kapısı, şehrin antik dönemini en güzel şekilde yansıtan eserlerin başında gelir. Belirli bir dönem, korint üslubundaki mermer sütunları ile şehri çevreleyen yapı olan Hadrian Kapısı, oyma ve kabartma tekniği, mermer kapısı ile ilginç bir görünüm oluşturur.

Falezlerden Antalya Limanına kadar uzanan Konyaaltı Plajı, şehrin en çok rağbet gören sahilidir. 7 kilometrelik geniş bir alanı kapsayan Konyaaltının 4,5 kilometrelik kısmı plaj olarak ziyaretçilerine açıktır. Termessosluların kurduğu liman kenti olan “Olbia” dönemine ait olduğu bilinen bölge, günümüzde hala antik bir değer taşır. Mavi Bayrak ödülüne de sahip olan Konyaaltında, yemek yiyebileceğiniz ve dilediğinizde konaklayabileceğiniz alternatifler bulundurur.

Mardin Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı’na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Mardin Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.