Çok ucuz fiyatlarla Rize Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 20 dakikadır.

Rize Antalya uçak bileti al!

Sizde Rize’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Rize Antalya Uçak Bileti

Rize Antalya Uçak Bileti

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Antalya, Türkiye’de yaz turizminin can damarıdır. Yaz ve kış kalabalık bir şehir yaşantısının hakim olduğu yerleşim sezonun açılmasından itibaren yoğun oranda yerli ve yabancı gezginlerin akınına uğrar. Gerek şehir merkezindeki, gerekse ilçelerinde yer alan doğal güzellikleri ile tam bir cazibe merkezi olan şehir aynı zamanda mitolojide sıklıkla adından bahsettirir. Her bir köşesi antik dönem eserleri ile çevrili olan Antalya, özellikle Roma döneminin en dikkat çeken yapılarına ev sahipliği yapar.

Kentte gezilecek yerlerin başında gelen Kaleiçi, Muratpaşa ilçesindedir. Eskinin ve yeninin en güzel yüzünü sergileyen mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken bölge, özellikle Osmanlı döneminin sivil mimari özelliği taşıyan yerleşimleri ile ilgi odağıdır. Deniz manzaralı evleri ve her sokağı denize ulaşan yolları ile gezmekten keyif alacağınız Kaleiçi; pek çok müze, antik dönemlerden kalma tarihi yapılar ve İslami eserleri kapsamı altına alır.

13. yüzyılda Selçukluların eline geçen şehirde önemli bir Bizans kilisenin camiye dönüştürülmesi ile ortaya çıkan Yivli Minare, kentteki ilk İslam dönemi eseridir. 8 yivli yapısı ile görkemli bir eser olan minare bugün hem Müslümanlar, hem de Hristiyanlar için bir değer taşır.

Rize Antalya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.