Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 20 dakikadır.

Trabzon Antalya uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Antalya ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Antalya Uçak Bileti

Trabzon Antalya Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde yer alan Antalya, yalnızca bulunduğu bölgenin değil; ülkemizinde en güzel şehirlerinden biridir. Yıl boyunca sıcak bir iklimin hakim olduğu kent, uzun bir sezon turist ağırlar. Bugün Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biri olduğu görülen Antalya; sıcacık havası, mis gibi denizi, kum plajları, eşsiz güzellikteki koyları ile tatilseverlere hayal ettiği tatili sunar.

Şehir tüm bunların yanı sıra yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına girmesi sonucu meydana gelen muhteşem tarihi ile de görülmeye değer bir güzellik barındırır.

Sokak cephesi, yığma taşlardan meydana gelen yapıları, soyut ve somut güzellikleri ile geçmişi günümüze bağlayan Kaleiçi, Muratpaşa ilçesindedir. Antalya’da aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bölge, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile şahane bir turizm destinasyonudur. Dar sokaklarında bulunan evler günümüzde hala yapıldığı ilk dönemi en güzel şekilde betimleyen yapılardır.

Trabzon Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Trabzon Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.