Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Iğdır uçak bileti TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Iğdır'a her gün ortalama 6 uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarma dahilinde 6 saat 50 dakika sürmektedir. Yaz aylarında ise bu güzergahta direk uçuş yapılmaktadır.

Iğdır otelleri.. Hem de çok ekonomik fiyatlar ile.. Üstüne bir de çekici tatil fırsatları ile uygun fiyatlı Iğdır uçak bileti web sitemizde!

Iğdır Otelleri

Iğdır'da yapılacak şeyler

Iğdır hakkında çeşitli bilgiler… Iğdır gezilecek yerler almanağı sizler için hazırlandı.

tatil city

Iğdır ucuz uçak bileti

Antalya Iğdır uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Antalya Iğdır uçak bileti de bulabilirsiniz. En uygun uçak bileti fiyatları için aramanızı şimdi yapın!

Peki, Iğdır'da nerelere gidebiliriz?

ığdır1 2 300x221

Antalya Iğdır Uçak Bileti

Iğdır, Doğu Anadolu bölgesinin hem doğası hem de tarihi ile en güzel şehirlerinden birisi. Öyle ki bu şehri ziyaret ettiğinizde bu doğal ve tarihi güzellikleri görmek isteyeceksiniz. Öncelikle tüm ihtişamı ile Türkiye'nin en yüksek doruğu olduğu bilinen Ağrı Dağı eteklerinde tur atmak isteyebilirsiniz. Dünyaca ünlü bu dağın eteklerinde pek çok doğal güzellik ile karşılaşmanız mümkün. Tarihi değeri yüksek olan Gödekli Kümbeti hayli ilgi çekicidir. İçerisinde üç mezar olduğu bilinen bu kümbet Aralık ilçesine 15 km mesafede ve turistler tarafından sıklıkla ziyaret edilmekte.

Ardından Şehit Türkler Anıt ve Müzesi'ne gitmek isteyebilirsiniz. Bu anıtın yöre halkı için oldukça önemli. Ermeniler tarafından katledilen Türkler anısına yapılan bu anıt ülkemizdeki en yüksek anıttır. Tuz Mağaraları ise Tuzluca ilçesinde olup ülkemizin tuz ihtiyacı buradan giderilmektedir. Mağaralar oldukça ilgi çekici olup ayrıca solunum yolu hastalıklarına da şifa olduğu biliniyor.

Eğer şehirdeki tarihi yapıları merak ediyorsanız ilk olarak Köroğlu Kalesi'ni ziyaret etmek isteyebilrisiniz. Gözetleme kulesi olan kale ilçe merkezine 10 km bir mesafededir. Dünyanın en geniş ikinci meteor çukuru olan alan ise görenleri şaşkına çeviriyor. 1982 yılında düşen meteordan kalan bu çarpıcı izi mutlaka görmenizi öneririz.

Antalya Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır'a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, SunExpress, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır'a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya'dan Iğdır'a ya da Iğdır'dan Antalya'ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Iğdır uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km'lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000'den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Antalya Iğdır uçak bileti web sitemizde çok ucuz!