Çok ucuz fiyatlarla Antalya Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Kayseri’ye her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikadır.

Antalya Kayseri uçak bileti fiyatları

En hesaplı ve ekonomik Antalya Kayseri uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor. Ucuz uçak bileti Tatil City’de…

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Kayseri uçak bileti, Antalya Kayseri Uçak Bileti

Antalya Kayseri Uçak Bileti

Kayseri denilince akıllara ilk gelen meşhur Erciyes Dağı’dır. Kış turizminin en önemli yerlerinden biri olan Erciyes Dağı her sene kayak tutkunlarını ağırlar. 1906 yılında Sultan II. Abdülhamit’in emriyle yaptırılan Saat Kulesi ise şehrin simgelerinden. Kapalı Çarşı ise Osmanlılar zamanında yaptırılmış olup o dönemin ruhunu hala taşır.

Roma İmparatoru III. Gordian döneminde yapıldığı düşünülmekte olan Kayseri Kalesi, Türkiye’nin en önemli tarihi kalelerinden. Müze gezmeyi seviyorsanız Kayseri tarihini daha detaylı öğrenmek ve tarihi mirasları görmek için Kayseri Müzesi’ne uğrayabilirsiniz. Kayseri’ye yukarıdan bakıp manzaranın tadını çıkarmak isteyenler için Hisarcık Erciyes Teleski’ye çıkmanız yeterli olacak.

Antalya Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Kayseri’ye ya da Kayseri’den Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Kayseri uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Antalya Kayseri uçak bileti web sitemizde çok ucuz…