Çok ucuz fiyatlarla Antalya Muş uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya'dan Muş'a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık Antalya'dan Muş'a 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Ekonomik fiyatlı, bütçe dostu Muş otelleri de Tatil City'de. Muş otelleri içinden en ucuz fiyatı olan oteller, üstelik kaliteden ödün vermeden seçildi. Ucuz tatil fırsatları ile çok uygun fiyatlarla Muş uçak bileti de web sitemizde!..

Muş Otelleri

Mir Saray Hotel 6 500x300

Mir Saray Hotel Muş Türkiye

0 görüşler

Kent merkezinde bulunan otel tüm kurum ve kuruluşlara, otogar, tren garı, havaalanı ve şehir içi ulaşım araçlarına çok yakındır. 

ortalama fiyatı150TL SEÇİN
Hotel Diyar Paris 4 500x300

Hotel Diyar Paris Muş Türkiye

0 görüşler

Muş merkezinde bulunan şehrin tek 4 yıldızlı otelidir.

ortalama fiyatı250TL SEÇİN
Muş Grand Hotel 1 e1546870378832 500x300

Muş Grand Hotel Muş Türkiye

0 görüşler

Muş şehir merkezinde olan otel Oda kahvaltı konseptinde çalışmaktadır.

ortalama fiyatı130TL SEÇİN

Muş'da yapılacak şeyler

Muş'a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Muş'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Muş gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Muş ucuz uçak bileti

Antalya Muş uçak bileti fiyatları

En hesaplı ve ekonomik Muş ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET'e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Muş uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Muş'da nerelere gidebiliriz?

muş2 300x155

Antalya Muş Uçak Bileti

Doğal ve tarihi yerleri ile Muş'ta gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Örneğin Selçuklu'nun izlerini taşıyan Murat Köprüsü, Muş-Varto yolu üzerinde görülebilir. Süslü motifleri ile dikkat çeken Alaaddin Bey Hamamı ise Muş'un önemli tarihi değerlerinden. Şehrin sembolu Muş Kalesi ise zamanında Ermeni ve Moğol istilalarına karşı direnmiştir. Şu anda parka dönüştürülen kale ayrıca Muş halkının dinlenebileceği bir mesire alanıdır.

Karaçavuş Dağlarının zirvesinde bulunan Arak Manastırı tarihi öneme sahip bir başka yapıdır. Dağın eteklerinde manastıra adını veren köyü görmek mümkündür. Muş Ulu Cami ise 14. yüzyılda yapıldığı tahmin edilmekle beraber dönemin tarihi dokusunu taşımakta.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km'lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000'den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı'ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.