Çok ucuz fiyatlarla Artvin Alanya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin'den Alanya'ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Artvin Alanya uçak bileti al!

Sizde Artvin'den Alanya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Artvin Alanya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Alanya'da nerelere gidebiliriz?

Artvin Alanya Uçak Bileti 300x200 Artvin Alanya Uçak Bileti

Artvin Alanya Uçak Bileti

Yaz turizmi denildiğinde Türkiye'nin öncülerinden olduğu görülen Alanya, sezonunun hareketlenmeye başlaması ile beraber Antalya'nın en keyif verici ilçelerinden biridir. Muhteşem bir coğrafyaya sahip olan kent; koyları, milli parkları, plajları, kanyonları ve mağaraları ile doğa turizmine dair oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Alanya bunun yanı sıra uygun coğrafyasından dolayı yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından ele geçirilmesi sonucu antik kentler, hanlar, müzeler ve kaleler bakımından da göz alıcı bir geçmişe kapılarını açar.

Şehrin ünlü lokasyonlarından olan Cilvarda Burnuna karşı güzel bir manzara sergileyen Alanya Kalesi, muhteşem görüntüleri ile göz alıcıdır. Şehrin sembolü olan bu kale, Alanya'ya gelenlerin görmeden dönmediği başlıca yapıdır.

Artvin Alanya uçak bileti fiyatları

Alanya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Alanya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Alanya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Alanya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km'lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000'den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Artvin Alanya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.