Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale‘den Artvin‘e her gün az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 1 saat 15 dakikadır.

Çanakkale Artvin uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Artvin Uçak Bileti

Çanakkale Artvin Uçak Bileti

Artvin 5000 yıllık tarihinin yanı sıra yemyeşil doğası, nefes kesici manzaraları ve birbirinden güzel gölleri ile ülkemizin’in Gürcistan’a açılan kapısıdır. Turizm açısından oldukça yoğun olan şehir, yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turisti misafir ediyor.

Ülkemizin en kuzeydoğu ucunda bulunan ve bir zincir halinde sıralanan Karçal Dağlarının en yüksek zirvesi 3429 metredir.  Zengin yaban hayatının yanı sıra bitki türü ile de dikkat çeken Karçal Dağlarının bir kısmı Gürcistan’da bulunuyor. İçinde buzul ve buzul gölleri barındıran dağ zinciri, oldukça keyifli manzaralara ev sahipliği yapıyor. Bölge trekking için oldukça uygundur. Kaçkar Dağlarının kuzeyinde yer alan Barhal Çayı, özellikle yabancı turistlerin şehirde uğrak noktaları arasında yer alır. Altıparmak Çayı olarak da bilinen bölge, kano ve nehir kayağı yapmak içinde sıklıkla tercih ediliyor. Yüksek dağlarla çevrili bir alanda bulunan çay, vadi arasından akarak Çoruh Nehrine ulaşır.

Heyelan set gölü olan Borçka Karagöl, Karadeniz’in saklı bir cennetidir. Artvin şehir merkezine 57 kilometre mesafede bulunan göl, sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanında en güzel göllerden biridir.

Çanakkale Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Çanakkale Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.