Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Artvin’e haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 15 dakikadır.

Hakkari Artvin uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Artvin Uçak Bileti

Antalya Artvin Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Artvin kültürel zenginlikleri, tarihi yapısı ve doğal güzellikleri açısından Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biridir. Çoruh Nehri çevresinde yer alan Artvin, birbirinden güzel kanyonları, vadileri, dereleri ve akarsuları ile büyüleyen bir güzelliğe ev sahipliği yapar. Aynı zamanda şehrin pek çok yeri doğa sporlarına yatkınlığı ile de bilinir. Artvin M. Ö. 3000’li yıllara dayanan köklü geçmişi ile ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat keyfi sunar.

Artvin şehir merkezine 10 kilometre mesafede yer alan Kafkasör Yaylası, Türkiye’nin en güzel ve bilindik doğal güzelliklerinden biridir. 1250 metre yüksekliği olan yayla, özellikle her yıl temmuz ayında düzenlenen boğa güreşleri ile kalabalık bir turist nüfusuna kucak açar. Yöre halkı tarafından oldukça yaygın olarak tercih edilen yayla turizmi özellikle Karadeniz halkının önemli bir kültürünü teşkil eder. Kafkasör Yaylası etrafında konaklama amacı ile 80 kapasiteli bungalov evler yer alır.

Kent eski dönemlere ait kiliseleri ile önemli bir kültür merkezidir. Bunun en iyi örneklerinden biri ise Dolishane Kilisesi. 10. yüzyıla ait olan yapı, sahip olduğu mimari özellikler ile ilgi çekici bir görünüm sergiler.

Hakkari Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hakkari Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı