Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Kocaeli Artvin uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Artvin Uçak Bileti

Kocaeli Artvin Uçak Bileti

Milattan önce 3000’li yıllara giden tarihi geçmişi ile ülkemizin en köklü geçmişe sahip şehirlerinden biri olan Artvin, Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alır. Türkiye’nin Gürcistan ile sınır ili konumunu oluşturan Artvin, geçmişten beri stratejik bir noktada yer alır. Ziyaretçilerine gezilmesi gereken doğal ve tarihi güzellikler açısından geniş bir yelpaze sunan Artvin, yılın dört mevsimi de tabiatın en güzel renklerine hakimdir. Gölleri, şelaleleri, yaylaları ve ormanları ile huzurla iç içe bir atmosfer yaratan kentin çevresi derin vadiler ile çevrilidir. Tüm bunların yanı sıra Artvin, Karadeniz kültürünün özellikleri çerçevesinde hoş bir seyahat deneyimi sunar.

Artvin şehir merkezine 19 kilometre uzaklıkta bulunan Kafkasör Yaylası, şehrin en ünlü yaylasıdır. 1250 metre yüksekliğe sahip olan bölge, her yıl düzenlenen Artvin Kafkasör Yaylası Turizm Kültür ve Sanat Festivali ile kapılarını yerli ve yabancı çok sayıda gezgine açar. Üç gün süren boğa güreşleri ile yıllar boyunca gelen bir geleneği yansıtan yayla, doğa ile baş başa kalmak isteyenler için oldukça idealdir.

Kocaeli Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Kocaeli Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.