Çok ucuz fiyatlarla Ordu Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Ordu Artvin uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ordu Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Ordu Artvin Uçak Bileti

Ordu Artvin Uçak Bileti

Dört bir yanının doğanın mucizeleri ile çevrili olan Artvin, özellikle son yıllarda artan popülerliği sonucu ülkemizin en güzel turizm destinasyonları arasında girdi. Yalın bir doğanın hüküm sürdüğü kent; gölleri, şelaleleri, ormanları ve yaylaları ile doğa ile başbaşa kalabileceğiniz eşsiz bir coğrafyaya sahiptir. Geniş bir flora ve fauna hayatına ev sahipliği yapan Artvin, aynı zamanda milli parklar açısından da zengin bir perspektife sahiptir. Gürcistan ile sınır ili olan şehir, yıllar boyunca kültür alışverişinin yoğun olarak yaşandığı illerin başında gelir. Tarihi milattan önce 3000’li yıllara kadar giden kent özellikle Rum mimarileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Ülkemizin heybetli dağ zincirlerinden biri olan Kaçkar Dağları, Berta vadisinden başlayarak Çoruh vadisini aşar ve Gürcistan sınırına kadar uzanır. En yüksek noktası 3429 metreden oluşan bölge sayısız yayla, şelale ve vadiyi içine alır. İçine buzul ve buzul göllerini de alan bölge pek çok doğa sporu içinde uygun bir coğrafyaya sahiptir.

Karadeniz’in saklı kalan cennetlerinden biri olan Borçka Karagöl, Artvin şehir merkezine 57 kilometre uzaklıktadır. Muhteşem bir doğaya sahip olan bölge uzun yıllar önce Klaskur adlı yaylanın kayması sonucu meydana geldi. Etrafı çeşitli ağaç türleri ile çevrili olan Borçka, şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Ordu Artvin uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Ordu Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.