Çok ucuz fiyatlarla Artvin Iğdır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Iğdır’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Artvin Iğdır uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Iğdır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Artvin Iğdır ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Artvin-Iğdır-Uçak-Bileti-1-300x200 Artvin Iğdır Uçak Bileti

Artvin Iğdır Uçak Bileti

Yüksek derecede bir stratejik öneme sahip olan Iğdır, Doğu Anadolu’nun sınır şehirlerinden biridir. Yüz ölçümü bakımından küçük bir yerleşim olan kent, Ermenistan ile komşudur. Ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağına karşı muhteşem manzaralara sahne olan Iğdır, milattan önce 4000 yılına ait şehirdir.

Doğu Anadolu’nun pek çok şehri kaynaklarda geçen bilgiler doğrultusunda uzun yıllar boyunca Urartu ve Hitit egemenliği altında kaldı. Günümüzde bu iki uygarlığın derin bir kültürüne sahip olan şehirler arasında gelen Iğdır’da görmeniz gereken yapıların başında Karakale Harabesi gelir. Orta Çağ’a ait figürlerin ve yaşam izlerinin görüldüğü yapı, tam olarak olmasa da günümüze kadar bazı bölümlerini koruyarak ulaştı.

Artvin Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Iğdır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Artvin Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.