Çok ucuz fiyatlarla Artvin Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Nevşehir’e en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 15 dakikadır.

Artvin Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Artvin-Nevşehir-Uçak-Bileti-300x169 Artvin Nevşehir Uçak Bileti

Artvin Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir, Kapadokya sayesinde ülkemizin dünyaya açılan kapılarından biridir. Peri Bacaları, yanardağ lavlarının akarsular ve rüzgarın etkisiyle aşınması sonucu oluşmuştur. Renkleri kızıl veya gri tonları arasında değişen bu muazzam yapılar dört mevsim harika bir görsellik sunuyor. Bunlardan biri olan Üç Güzeller iki büyük, bir küçük Peri Bacalarından oluşuyor. Sadece bu görsel şölen için Nevşehir’e her yıl 2 milyon turist geliyor. Kapadokya’yı güzelleştiren bir diğer oluşum ise vadilerdir. Güllüdere Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Aşk Vadisi, Soğanlı Vadisi, Devrent Vadisi, Zelve Vadisi ve Gomeda Vadisi… Bu vadileri ATV  ve at turları ile gezebilir veya vadilerin içinde yürüyüş yaparak keşfedebilirsiniz.

Nevşehir Kalesi’nin tam olarak ne zaman yapıldığı bilinmemekle beraber 12. yüzyılda, Selçuklular Döneminde Bağdat Kervan Yolu’nun güvenliği için yapıldığı rivayetler arasındadır. Kale, üçüncü dereceden Arkeolojik sit alanı olarak ilan edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Nevşehir yeraltı şehirleri oldukça gizemli dokusu ile şehirde gezilmesi gereken yerler arasındadır. Tüm bunların yanı sıra Ihlara Vadisi, Göreme kasabası ve Göreme Açık Hava Müzesi’de şehirde  gezmekten keyif alacağınız doğal güzelliklerdir.

Artvin Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Artvin Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.