Çok ucuz fiyatlarla Artvin Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Ordu‘ya en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

Artvin Ordu uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Ordu Uçak Bileti

Artvin Ordu Uçak Bileti

Karadeniz’in muhteşem yemyeşil doğasını sergileyen Ordu, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak şehirlerden biridir.  Yoraz Kent Ormanı, Ordu’ya 20 km uzaklıktadır. Saraycık beldesinde bulunan Yoraz Kent Ormanı, seyir terası ve zengin ormanı ile ünlüdür.
Kentteki Ulugöl Tabiat Parkının içinde 3 adet heyelan set gölü bulunuyor. Gölköy ilçe merkezine 17 km uzaklıktaki göl, doğaseverler için oldukça ilgi çekicidir. Tepeli Karabataklarıın Türkiye’de yuva yaptığı tek yer olan Hoynat Adası kuş cenneti olarak da bilinir. Perşembe ilçe sınırları içinde yer alan ada, hoynat tüneli ile yan yanadır. Yine perşembe ilçesinde bulunan ve gezilmesi gereken bir diğer doğal güzellik ise Yason Burnu’dur. 1. derece arkeolojik, 2. derece doğal sit alanı altındadır.
Küpkaya (kardeşler) kanyonu, kano turizmine açılmış, görülmeye değer bir doğal güzelliğe sahiptir. Ohtamış Şelalesi, Ulubey ilçesine bağlı Othamış  köyünde yer alır. Bu şelalenin özelliği Karadeniz’in en büyük şelalesi olmasıdır. Aynı zamanda Kapılı Cıngırt Şelalesi de şehirde görülmeye değer yerlerden biridir. Yayla turizminin aktif olarak kullanıldığı Perşembe Yaylası, 1991 yılında Bakanlar kurulu kararı ile turizm merkezi ilan edilmiştir.

Artvin Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Ordu-Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Ordu-Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Artvin Ordu-Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.