Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Artvin’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 50 dakikadır.

Elazığ Artvin uçak bileti al!

Sizde Elazığ’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Elazığ Artvin Uçak Bileti

Elazığ Artvin Uçak Bileti

İkinci lisanı Lazca olan Artvin, Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biridir. Yeşili bol kent 5000 yıllık köklü geçmişi, krater gölleri, uçsuz bucaksız yaylaları ve ormanları ile doğa ile iç içedir. Gürcistan sınırına kadar ulaşan Karçal Dağı, ülkemizin en güzel manzaralarına ev sahipliği yapıyor. Berta Vadisi ve Çoruh Vadisini kapsayan bu dağ zinciri yemyeşil görüntüsü ile oldukça ilgi çekicidir. Kaçkar Dağlarının güney kısmından akan Barhal Çayı, yüksek dağlarla çevrilidir. Altıparmak Çayı olarak da bilinen bölge, yerli ve yabancı turistin en yoğun olduğu yerlerden biridir. Kano ve nehir kayağı için son derece uygun olan bölge, Artvin’in doğal güzelliğini temsil eder.

Yalnızca Karadeniz’in değil, dünyanın da en güzel göllerinden biri olan Borçka Karagöl, Artvin şehir merkezine 57 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 1900’lü yıllarda bir tepenin kayması sonucu meydana gelen Borçka, Karadeniz’in saklı bir cennetidir. Borçka ilçesinde yer alan bir başka doğal güzellik ise Beyazsu Yaylasıdır. Uzunca bir çayırlık alana sahip olan yayla, kayadan köpürerek çıkan suyun adını almıştır.

Elazığ Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Elazığ Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı