Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Artvin’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır.

Erzurum Artvin uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Artvin Uçak Bileti

Erzurum Artvin Uçak Bileti

Türkiye’nin en Kuzeydoğu ucunda yer alan Artvin, yemyeşil bir doğa harikasıdır. Karadeniz Bölgesinin en güzel illerinden biri olan Artvin’in ikinci resmi dili Lazca’dır. Şehri ikiye bölen Çoruh Nehri manzarası, birbirinden güzel yaylaları, gölleri, kültürü ve sıcakkanlı insanları ile görenleri büyüleyen şehir, tarihsel dokusu ile de oldukça ilgi çekicidir.

Artvin genellikle şehrin pek çok yerindeki sarp kayalıkları ile ünlüdür. Buna en iyi örneklerden biri ise 200 metreyi bulan dik kayalıklar üzerine kurulu olan Cennet Cehennem Kanyonudur. Ardanuç Cehennem Deresi içinde yer alan kanyonun uzunluğu 2, 3 kilometredir.

Arhavi ilçesine bağlı Ortacalar Köyünde bulunan Çifte Köprü, Artvin’in tabiat güzelliğinin üzerine kuruludur. 18. yüzyılda yapılan köprü, birbirine çapraz bakan iki eğimli köprüden meydana gelir.

Meşhur yaylaları ve kamp alanları ile pek çok gezginin yaz ve kış olmak üzere devamlı seyahat ettiği, Şavşat ilçesinde bulunan Arsiyan Yaylası, ülkemizin en güzel yaylalarından biridir. Etrafı irili ufaklı birçok göl ile kaplı olan yayla Arsiyan Dağında yer alır. Arsiyan Yaylası, Karadeniz’in en güzel manzaralarından birine sahiptir.

Erzurum Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Erzurum Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı