Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 5 dakikadır.

Gaziantep Artvin uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Artvin Uçak Bileti

Gaziantep Artvin Uçak Bileti

Destinasyon bakımından Türkiye’nin önde gelen noktalarından biri olan Artvin, doğal güzelliği ile büyüleyici bir güzelliğe ev sahipliği yapar. Artvin yüzyıllar öncesine dayanan köklü tarihi ile şehrin dört bir yanında oldukça güzel değerlere ev sahipliği yapar. Birbirinden güzel yaylaları, ormanları, gölleri ile şehir, dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı çok sayıda gezginin uğrak noktalarından biridir.

Artvin’in kanyon aralarından gelen dağ suları ile beslenen Yıldız Gölünün yaz aylarında bile suyu oldukça serindir. Çevresi şehrin yemyeşil doğası ile örülü olan bölge, Türkiye’nin en güzel noktalarından biridir.

Türkiye’nin dört bir yanı oldukça yararlı termal sular ile çevrilidir. Artvin buna en güzel örneklerden biridir. Otingo Kaplıcası, şifalı kaynak suları ile on iki ay boyunca dünyanın her yerinden turist çeker. Termal suyunun eklem ve romatizma gibi birçok hastalığa iyi geldiği bilinir. Borçka ilçesinin Balcı Köyünde yer alan kaplıca merkezi, yüzyıllar boyunca farklı medeniyetler tarafından oldukça aktif olarak kullanıldı. Günümüzde Otingo Kaplıcasının etrafında çeşitli milletlere ait oldukça değerli kalıntılar bulunur.

Gaziantep Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Gaziantep Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı