Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Kütahya Artvin uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Artvin Uçak Bileti

Kütahya Artvin Uçak Bileti

Türkiye’nin eşsiz güzellikteki şehirlerinden biri olan Artvin, sınırı oluşturan kentlerden biridir. Dört bir yanı yemyeşil bir doğa ile bürülü olan şehir, ülkemizin en gözde noktaları arasında kendini gösterir. Gürcistan ile komşu olan Artvin, bu özelliği ile de oldukça ilgi çekicidir. Türkiye’de yayla turizminin en belirgin noktalarından biri olan Artvin, her mevsim ayrı bir güzelliğe kendini bırakır.

1250 metre yükseklikteki Kafkasör Yaylası, Artvin şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktadır. Artvin Kafkasör Yaylası Kültür Turizm ve Sanat Festivali ile kapılarını büyük bir kitleye açan bölge, fauna ve flora bakımından da oldukça zengindir. Şehrin en ilgi çekici noktalarından birini ifade eden yaylanın etrafı konaklamak açısından da alternatifler barındırır.

Karagöl Sahara Milli Parkı, Şavşat ilçesine 25 kilometre uzaklıktadır. Karagöl ve Sahara olmak üzere iki bölüme ayrılan bölge doğanın en büyük nimetlerinden biridir. Karagöl bölümü çeşitli göller, ormanlık alanlar ve çayırlar ile Sahara ise; yaylaları ile ön plana çıkar. Şehir merkezine 92 kilometre uzaklıkta olan bölge, kamp alanı içinde Türkiye’nin en gözde noktalarından biridir.

Kütahya Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Kütahya Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.