Çok ucuz fiyatlarla Sivas Artvin uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Artvin’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 15 dakikadır.

Sivas Artvin uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Artvin’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor.  Sitemizde yılın her mevsimi Sivas Artvin ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

Peki, Artvin’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Artvin Uçak Bileti

Sivas Artvin Uçak Bileti

Doğanın en güzel ve heybetli yüzü ile tanışmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken şehir Artvin, Karadeniz’in doğu sınırıdır. Gürcistan ile komşu olan kent, sınırlarının çizilmesinden beri yüksek oranda bir kültür alışverişinin hakim olduğu yerlerin başında gelir. Türkiye’de yayla turizminin öncüsü olan Artvin; muhteşem güzellikteki ormanları, gölleri ve görkemli şelaleleri ile ilgi odağıdır. Doğa sporlarına elverişli bir bölge olması itibarıyla da yıl boyunca yüksek oranda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapan kent, aynı zamanda sadece yöresine özgü lezzetleri ile de seyahatseverlere gastronomi alanında geniş bir yelpaze sunar. Tarihi 3000 yılına kadar dayanan şehir aynı zamanda kültürel bir sempozyumun tanığı olan mimarileri ile de beğeni kazanır.

Etrafı şahane bir yeşil alan ile kaplı olan Hatila Vadisi Milli Parkı, şehirde görülmesi gereken huzur noktalarından biridir. Tabiatın tam olarak kalbinde yer alan milli park, çeşitli yabani hayatlara da ev sahipliği yapar. Doğa yürüyüşü için oldukça keyif verici bir alan olan bölge aynı zamanda ülkemizin adrenalin dolu kamp alanlarından biridir.

Sivas Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Sivas Artvin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.