Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Ağrı’dan Kastamonu’ya bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarmalarla beraber 19 saattir.

Ağrı Kastamonu uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Kastamonu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden bu uçuşa uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre çok ekonomik fiyatlı Ağrı Kastamonu uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay!

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Kastamonu Uçak Bileti

Ağrı Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu seyahatinizde pek çok kanyon, vadi, şelale ve tarihi eser görmeniz mümkün. Karadeniz’in önde gelen şehirlerinden Kastamonu seyahatinizde gezerken oldukça eğleneceksiniz. Kastamonu Kalesi şehir merkezinde bulunmakla beraber ayrıca şehrin simgesidir. Kommenler Hanedanı tarafından yaptırılmış ve savunma için kullanılmış olan kale günümüze gelene kadar çeşitli onarımlardan geçmişse de tarihi dokusunu kaybetmemiştir. Kanyon turizmini seviyorsanız Valla Kanyonu tam size göre. Şehrin gürültüsünden uzak yeşil doğa ve serin şelalesi ile burada huzur bulacaksınız. Kanyon çevresinde bulunan otel ya da pansiyonlarda kalarak gece gezilerine de çıkabilirsiniz.

Kastamonu’da geçmişi 1800’lü yıllara dayanan bir İstiklal Yolu vardır ki buradan geçerken çevredeki manzaradan etkilenmemeniz imkansız. Meyve ağaçları ve çiçek bahçeleri ile çevrelenmiş bu yolda gezerken nostaljinin tadını çıkaracaksınız. Mavi ve yeşili buluşturan Gideros Koyu ise uğramanızı önerdiğimiz bir başka yer. Eğer berrak suyu ve çevresindeki doğal güzellikleri ile Ilıca Şelalesi’ne gitmek isterseniz acele etmenize gerek yok. Çevrede bulunan pansiyonlarda konaklayarak tüm alanı rahatça dolaşabilirsiniz.

Ağrı Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, SunExpress hava yolu şirketlerinin Kastamonu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Kastamonu’ya ya da Kastamonu’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Havalimanı içinden de Ağrı Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Ağrı Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlarla bulunabiliyor.