Çok ucuz fiyatlarla Ordu Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Ordu Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Ordu Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Kahramanmaraş Uçak Bileti

Ordu Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bir Akdeniz şehri olan Kahramanmaraş tarihi ve kültürel özellikleri ile olduğu kadar doğal zenginlikler bakımından da geniş bir atmosfere sahiptir. İslamiyet döneminden sonra çeşitli beyliklerin merkezi noktalarından biri olması dolayısıyla günümüzde çeşitli yapılara ev sahipliği yapan kent, inanç turizminin aktif olduğu yerler arasındadır. Aynı zamanda Kahramanmaraş, Türkiye’nin dikkat çeken gastronomi şehirlerinden biridir.

Şehir merkezinde bulunan bir tepe üzerindeki Kahramanmaraş Kalesi Geç Hititler dönemine ait bir eserdir. Kesme taştan yapılan kalenin iç duvarları moloz taşları ile kaplamadır. Dikdörtgen planlı bir mimariye sahip olan yapı, tarih boyunca Pers, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı’nın hakimiyeti altına girdi.

Dulkadiroğlu Beyliği Hükümdarı Süleyman Bey tarafından yapılan Kahramanmaraş Ulu Caminin tarihi 1454 yılına dayanır. İç ve dış tasarımları ile mimari açıdan ilgi çeken yapı, ilk dönemlerinden beri bölgenin önemli ibadet merkezlerinden biri olarak varlığını korudu.

Kayseri yolunun 11. kilometresinde bulunan Taş Köprü, şehrin ilk çağlarından gelen ve tüm özgünlüğü ile günümüze ulaşan yapıları arasındadır. Dulkadiroğullarının şehirdeki önemli eserlerinden olan yapı Ceyhan Nehri üzerindedir. 6 adet kemer gözü bulunan köprü özellikle asimetrik mimarisi ile hoş bir görünüme sahip.

Ordu Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Ordu Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.