Çok ucuz fiyatlarla Siirt Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Siirt Samsun uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Samsun Uçak Bileti

Siirt Samsun Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin pek çok açıdan en gelişmiş şehri olan Samsun, bugün bu dönemin en güzel yansımalarından olan müzeleri ve meydanları ile dikkat çeker. Milattan önce 750-760 yıllarında İyon şehir devletlerinden Miletoslular tarafından kurulan şehir “Amisos” adını taşır. Üzerinde çok farklı uygarlıkların izine sahip olan kent aynı zamanda bunların harmanını oluşturduğu güzellikleri ile de oldukça keyifli bir turizm rotasıdır.

Şehrin en çok ilgi çeken yapılarının başında Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Parkı gelir. Atatürk ve silah arkadaşlarının milli mücadele döneminde Bandırma’dan Samsun’a geldiği vapurun replikası, şehir merkezinde denize kenarından yer alır. O dönem şehit olan asker ve sivillere ait şehitler yazıtının yer alığı Bandırma Vapuru Müzesi, farklı bölümlere ayrılır. Mustafa Kemal’in şahsi eşyalarını, dönemin gemicilik anlayışına hitap eden telefonlarını ve yine Atatürk ve kurmaylarının fotoğraflarını görebileceğiniz deniz müzesi ülkemizdeki ilklerden biridir.

Milattan önce 3. yüzyıla ait iki tümülüs ve Pontus Krallığına ait mezar odalarının gün yüzüne çıkarıldığı Amisos Tepesi, şehrin en güzel görüntülerini ayaklar altına alır. Samsun’da ilk yerleşimin olduğu merkez olarak bilinen Amisos’a teleferik ile keyifli bir yolculuk sonucunda ulaşmak da mümkündür.

Siirt Samsun uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Siirt Samsun  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.