Çok ucuz fiyatlarla Sinop Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Sinop Sivas uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Sivas’a uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Sinop Sivas Uçak Bileti

Sinop Sivas Uçak Bileti

Kültürel turizmin ülkemizdeki daimi adreslerinden olan Sivas, Antik Bizans döneminden beri varlığını devam ettirir. Geçmişte önemli bir savunma kolu olarak adından bahsettiren kent, yerleşimin sıklıkla sürdürüldüğü bölgelerden biridir. Bugün özellikle doğal güzellikleri ile göz kamaştıran Sivas, ilçeleri ve kasabaları başta olmak üzere tabiatı ile görülmeye değerdir. Kent aynı zamanda tarihi değerleri ile de beğeni kazanır.

1985 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazanan Divriği Ulu Cami, ülkemizin en önemli tarihi yapıları arasındadır. Selçuklu’ya bağlı Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen eser, dünya mimarileri arasında eşsiz bir değer taşır. Özellikle yapımında Ahlatlı ve Tiflisli ustaların çalıştığı cami üzerinde yer alan binlerce motifin birbirini tekrar etmemesi  ile de hayranlık uyandırır.

Gürün ilçesindeki Gökpınar Gölü, şehrin en önemli simgeleri arasında başlarda gelir. Muhteşem tabiata sahip olan göl tam olarak bir akvaryum berraklığına sahiptir. Olağanüstü tabiatı ile beğeni kazanan göl, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Sinop Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sinop Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.