Çok ucuz fiyatlarla Van Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Van’dan Kütahya’ya her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

Van Malatya uçak bileti al!

Sizde Van’dan Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Van Malatya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Van Malatya Uçak Bileti

Van Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin öne çıkan şehirleri arasında ilk sıralarda gelen Malatya bugün tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile öne çıkan bir şehirdir. Duru doğası ve ilginç arazi şekilleri ile beğeni toplayan kent, geçmişin geleneksel tavrını ve yaşantısını günümüz modern mimarisi ile birleştirmesi sonucu oldukça ilgi çekicidir.

Şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta olan Orduzu beldesindeki Arslantepe Höyüğü, şehrin en eski anıtsal mirası olmasının yanı sıra, aynı zamanda sembolüdür. Yapılan arkeolojik çalışmalar neticesinde tarihinin milattan önce 5000 yılına kadar dayandığı görülen ören yeri, yıllar içinde çok sayıda ülkenin dikkatini çekti. Bu nedenle günümüzde hala Arslantepe’de çeşitli ülkeler tarafından kazı çalışmaları devam eder.

Van Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Van Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Van Ferit Melen Havalimanı içinden de Van Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Van Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı