İlk olarak kendini “AtlasJet” olarak tanıtan AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde kurulan özel hava yolu şirketidir. O tarihten beri uyguladığı iç ve dış hatlarda yaptığı yük ve yolcu taşımacılığı ile geniş kitlelere hizmet veren firma, düşük bütçeli sistemi ile pek çok kişi tarafından tercih sebebidir. Yurt içinde uçuş sağladığı ağı yurt dışında da genişletmeyi hedef alan AtlasGlobal dünyanın farklı şehirleri ile sizi bir araya getirir. AtlasGlobal İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’te.

İzmir’e uçuş planlıyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir ve AtlasGlobal’in İzmir’e düzenlediği tüm seferleri detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Tarifeli ve tarifesiz uçuşlarda ekonomik fiyatlar üzerinden uçak bileti bulabileceğiniz TatilCity.NET’de aynı zamanda avantajlı tatil ve otel fırsatları konusunda da çeşitli kampanyalar ile karşılaşabilirsiniz. Bize kesintisiz olarak hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığı ile de ulaşabilirsiz.

AtlasGlobal İzmir Uçak Bileti

AtlasGlobal İzmir Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul