Türkiye’nin ilk özel hava yolu taşımacılığı yapan firmalarından olan AtlasGlobal yurt içinde ve yurt dışında verdiği faaliyetler ile geniş bir uçuş ağına sahiptir. Kurulduğu ilk günden beri düşük maliyetli anlayışı ile kısa zamanda birçok kişiye ulaşmayı başaran firma, gün geçtikçe uçak filosunu da ileri taşımayı başardı. AtlasGlobal’in ülkemizin turizm merkezlerinden olan İzmir’e düzenlediği tüm uçuşları görmek için TatilCity.NET’i ziyaret edebilirsiniz. AtlasGlobal İzmir ucuz uçak bileti de en uygun fiyatlar ile sizinle. Web sitemizi ziyaret ederek uçuş gün ve saatlerini detaylı bir şekilde görebilir ve kolaylıkla uçak biletinizi alabilirsiniz.

Yıl boyunca tarifeli ve tarifesiz uçuşlarda misafirlerine büyük avantajlar sunan TatilCity.NET üzerinden kampanyalı tatil ve otel fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Bize kesintisiz olarak hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığı ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

AtlasGlobal İzmir Ucuz Uçak Bileti

AtlasGlobal İzmir Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul