AtlasJet adı ile yolcu ve yük taşımacılığına başlayan AtlasGlobal, günümüzde hem yurt içi, hem de yurt dışında geniş lokasyonlara uçuş sağlayan önemli bir firmadır. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A. Ş. tarafından kurulan firma, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirdi. İç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasglobal’in tüm uçuş ağına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Uçuş esnasında sunulan hizmetlerin sadeleştirilmesi ile beraber uçak biletinde AtlasGlobal ekonomik fiyatlar sunar. Firma aylara göre fark etmeksizin yılın her mevsimi ucuz uçak biletinin daimi adresidir. Sizde AtlasGlobal Kayseri ucuz uçak bileti seçeneği için hemen web sitemizi ziyaret edebilir veya çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşabilir istediğiniz güzergaha ait ucuz uçak biletini saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

AtlasGlobal Kayseri Ucuz Uçak Bileti

AtlasGlobal Kayseri Ucuz Uçak Bileti

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul