1 Haziran 2001 tarihinde ilk uçuşuna başlayan AtlasGlobal, bir diğer adı ile AtlasJet İstanbul merkezli önemli bir hava yolu şirketidir. İç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yapmak için ruhsatlandırılan firma, 14 Şubat 2020 tarihinde ise iflas başvurusunda bulundu. Bunun öncesinde TatilCity.Net’in tarafından da en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden biri olan AtlasGlobal yurt içinin yanı sıra pek çok dünya ülkesine de geniş kapsamlı uçuşlar sunması ile tanınır. Özellikle ekonomik fiyatlandırma üzerinden AtlasGlobal ucuz uçak bileti fiyatları konusunda oldukça rağbet gören firma önemli bir yolcu taşıma kapasitesine ev sahipliği yaptı.

Dünyanın farklı şehirleri ile sizi bir araya getiren TatilCity.NET, ucuz uçak biletleri kadar ucuz tatil fırsatları ile de yıl içinde önemli kampanyalar düzenler.

AtlasGlobal Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

AtlasGlobal Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul