AtlasGlobal uçak bileti web sitemizden satın alınabiliyor. Bütün AtlasGlobal uçak bileti fiyatları karşılaştırmalı olarak aranabiliyor. AtlasGlobal ucuz uçak bileti için TatilCity.NET.

AtlasGlobal uçak bileti

Ucuz uçak bileti fiyatları AtlasGlobal ayrıcalığı ile web sitemizde.

AtlasGlobal, önceki adıyla Atlasjet, 14 Mart 2001 tarihinde kuruldu. Atlasjet Havacılık A.Ş olarak ticari faaliyetlerine başlayan Atlas Global’ın merkezi İstanbul’da bulunuyor. 2015’de kurumsal kimliğinde yenileme sürecine giren AtlasJet, adını AtlasGlobal olarak değiştirdi. ‘Hayallerin üstünde bir dünya’ mottosuyla yurtdışı uçuş ağını genişleten Atlas Global, müşteri odaklı çalışmalarında kaliteli ve konforlu uçuşu ön plana alıyor. Ana merkezi Atatürk Havalimanı’nda bulunan Atlas Global, zamanla Türkiye havayolu şirketleri arasında kayda değer konuma ulaştı. AtlasGlobal uçak bileti fiyatları rekabetçi olarak hazırlanıyor.

AtlasGlobal Havayolları

Kurulduğu 2001 tarihinde ‘Tarifesiz İç Hat ve Dış Hat Uçuşlarda Yolcu ve Kargo Taşımacılığı’ yapıyordu. Alanında uzmanlaşmaya odaklanan AtlasGlobal, söz konusu yıllarda Öger Holding A.Ş. tarafından faaliyetlerine başladı. İlk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştiren Atlas Global, iç ve dış hat tarifeli uçuşlarına 2004’de yolcularına uçuş sırasında küresel normlarda kalite ve konfor sunmayı hedefine alarak, havacılık sektörüne giriş yaptı. Bu dönemde AtlasGlobal uçak bileti fiyatları belirlendi, satışa sunuldu.

AtlasGlobal ucuz uçak bileti

AtlasGlobal uçak bileti fiyatları ve nerelere uçtuğunu merak edenlere yardımcı oluyoruz.

AtlasGlobal, 40 farklı ülkede yaklaşık 50 noktaya uçuş gerçekleştiriyor

Yurt genelinde IOSA sertifikalı ilk IATA üyesi olma özelliğine sahip özel havayolu olan AtlasGlobal, kısa vadede uçuşlarını yüzde 80 oranında artırmayı başardı. Başlangıçta sadece iki uçak ile hizmet vermeye başlayan Atlas Global, süreç içinde filosuna 26 uçak ekledi. Halihazırda 40 farklı ülkede yaklaşık 50 noktaya uçuş düzenleyen AtlasGlobal, gerek yurt içinde gerekse Asya, Rusya, BDT Bölgesi, Ortadoğu ve Avrupa’ya tarifeli uçuşlar düzenleyerek, yolcularına kaliteli, ekonomik ve konforlu hizmet vermeye devam ediyor. AtlasGlobal uçak bileti almak isteyenlere fırsatlar var.

A seviyesi dahil tüm hat bakım hizmetlerini verebilecek donanıma sahip

Firma, güvenlik ve emniyet odaklı çalışıyor. Bu perspektifte müşteri memnuniyetini öncelikli tutuyor. AtlasGlobal,  profesyonel pilot ve kabin ekibi eğitimi de veriyor. Bu amaçla AFA’yı (Atlantik Uçuş Okulu)  kurdu. Firma, kendi alanlarında deneyimli ve sertifika sahibi mühendis ve teknisyen ekibi ile çalışıyor. Atlasglobal, aynı amaç doğrultusunda zaman zaman çeşitli uluslararası havayollarına bakım hizmeti de sunuyor.

ATS Team’ini devreye aldı. 2016 yılı itibarıyla Paris, Amsterdam, Düsseldorf, Cologne, ve Bishkek şehirlerine seferlere de başlayan AtlasGlobal, ‘maksimum uçuş güvenliği’ni temel ilke olarak belirledi. Bu kapsamda şirkette bulunan uçakların; Transit ve A-check bakımları, konaklama bakımı, arıza giderme ve modifikasyonları için gerekli olan JAR 145 belgesine sahip olan AtlasGlobal, teknik personeli hizmet vermeye devam ediyor. Söz konusu teknolojik donanım, deneyimli teknik servisi ve sahip olduğu sertifikalarla A seviyesi dahil tüm hat bakım hizmetlerini diğer şirketlere verebilecek konuma sahip.

Uçuşlarınızda AtlasGlobal’in ‘Uçan Şefi’ ile tanışın!

Buna ilave, uçuş sırasında yolcularına sunduğu; 77 santimetre koltuk aralığı, ücretsiz ikram, ücretsiz koltuk seçimi, bagaj taşıma hakkı gibi hizmetleri barındıran EkonomiPlus ve Business Class hizmeti bulunuyor. Buna ek olarak, üç saat ve üzeri uçuşlarda devreye aldığı ‘Uçan Şef’ uygulamaları ile müşterilerine konforlu ve kaliteli hizmet sunuyor. Uçan Şef konsepti ile üç saatten fazla uçuş yapan yolcularla birebir ilgilenen Uçan Şef görevlileri, Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetleri özel sunumlarla müşterilerin beğenisine sunuyor.

Ayrıca, Atlasglobal, birçok havalimanında şehir merkezine yolcularına sağladığı ‘ücretsiz’ servis hizmeti ile de müşterilerinin beğenisini topluyor. Kısaca Fly&Bus adını verdiği uçak ve otobüs modelinden oluşan sistemle yolcularını havaalanından otobüs eşliğinde şehir merkezine taşıyan AtlasGlobal, başlattığı bu model ile havayolu şirketleri içinde bir ilke de imza atmış oldu. AtlasGlobal, yaklaşık 70 yabancı havayolu ile yaptığı işbirliği ile yolcularına dünyanın dört bir yanına bağlantılı uçuş ve seyahat etme olanağı da sağlıyor.

Atlas Global ucuz uçak bileti

Atlas Global ucuz uçak bileti

Yurtdışında dört yeni ülkeyi destinasyonlarına dahil etti

İç uçuşlarda; Adana, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Konya, Trabzon’a uçuşları olan AtlasGlobal, yurtiçi uçuşlarında düzenlediği çeşitli kampanyalarla da yolcu sayısını artırmayı hedefliyor. Kısa bir süre önce oluşturduğu kurumsal kimliği ile yenilenme sürecini sürdüren AtlasGlobal, yurtdışında dört yeni uçuş noktasını birden satışa açtı. ‘Hayallerin üstünde bir dünya’ sloganı ile yepyeni bir kurumsal kimlik oluşturan AtlasJet, küresel çapta büyüme hedefi amacıyla Amsterdam, Düsseldorf ve Köln, Asya’da ise Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’i yeni destinasyonları arasına aldı.

AtlasGlobal, Skytrax tarafından ‘4 Yıldızlı Havayolu’ ödülüne layık görüldü

Türkiye’de 2001 yılında ticari hayatına başlayan AtlasGlobal, bugün itibariyle havayolu şirketleri içinde en güvenilir şirketlerinden biri olarak gösteriliyor. Bunu aldığı çeşitli ödüllerle destekleyen Atlasglobal, kısa sürede kalitesini ve yolcusuna verdiği değeri gayet başarılı bir şekilde kanıtladı. Firma, daha kaliteli, güvenli, ekonomik ve konforlu bir yolculuk için çalışmalarına devam ediyor. Ucuz, en uygun fiyatlarla AtlasGlobal uçak bileti satın almak isteyenler fiyatlarımızı mutlaka görmeli.

Atlas Global Uçak Bileti

Atlas Global’in bu çabaları çeşitli standartlara sahip kurum ve yapılar tarafından ödüllendirildi. Buna göre, yolcularına sunduğu kaliteli ürün ve hizmetlerle son yıllarda dikkat topladı. AtlasGlobal uçak bileti fiyatları sistemimizde çok ucuz. Atlasglobal, dünyanın en saygın havacılık araştırma şirketi Skytrax’in verdiği ‘4 Yıldızlı Havayolu’ ödülünü aldı. Firma, hedefini dünyanın ‘en iyi havayolu şirketi’ olarak belirledi. Bu kapsamda yatırımlarına devam ediyor. Atlasglobal, Skytrax’tan Online Rezervasyon Kolaylığı, Koltuk Konfigürasyonu, Uçak İçi İkramları ve Ürünleri, Servis Sistemi gibi birçok alanda ödülleri toplamayı başardı.

AtlasGlobal, düzenlediği çeşitli kampanyalarla yolcularının yanında

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Atlas Global, düzenlediği çeşitli kampanyalarla gerek yurt içinde gerekse yurtdışında yolcularının ekonomik, konfor, emniyet alanında yanında olmaya devam ediyor. AtlasGlobal’in düzenlediği kampanyalarda AtlasGlobal uçak bileti çok ucuz. Bu kampanyalara göz atacak olursak;

Atlas Global uçak bileti

Atlas Global uçak bileti

Zubizu ile indirimli yurtdışı AtlasGlobal uçak bileti

Yurtdışı AtlasGlobal uçak bileti yüzde 20 oranında indirimli.  1 Kasım -31 Mart arası için yapılan yurtdışı EkonomiPlus bilet alımında yüzde 15, Business Class bilet alımında yüzde 20 indirim var. Bu indirimler AtlasGlobal yolcularını bekliyor. AtlasGlobal uçak bileti kampanya kurallarına göre; söz konusu kampanya sadece dış hat seferler için geçerli. AtlasGlobal uçak bileti EkonomiPlus biletlerinde yüzde 15, Business Class biletlerinde yüzde 20 indirim olacak.  Bu kampanya 20 Eylül 2018 ila 30 Eylül 2018 tarihleri arasındaki satışlarda geçerli olacaktır.  Kış sezonları için 01 Kasım 2018 ila 31 Mart 2019 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerli olacaktır.  Bu kampanya Atlasglb.com adresinden alınan Zubizu kodu ile alınan biletler için geçerlidir. Söz konusu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez veya devredilemez. AtlasJet uçak bileti web sitemizden alınabilir.

2019 yaz tarifesi ile AtlasGlobal uçak bileti satışa açıldı

2019 yaz tatili fırsatlarını kaçırmayın. AtlasGlobal sizin için  muhteşem bir kampanya düzenliyor. İşte kampanyanın detayları; 2019 yaz sezonu için şimdiden biletlerinizi alın, yurtiçinde yedi, yurtdışında 18 noktaya hem uygun fiyatlarla, hem de Atlasglobal uçak bileti alın, konforu ve keyfiyle ile uçun!

AtlasGlobal uçak bileti ile Şimdi Moskova zamanı

Rusya’ya mı gitmek istediniz ama hep ertelediniz mi? Bu fırsatı kaçırmayın. Belki de bu kez Mokova zamanıdır. Her tatilin yazın yapılmadığını bilen AtlasGlobal, size muhteşem fiyatlarla harika bir kış tatili sunuyor. Artık siz de AtlasGlobal uçak bileti fiyatları ayrıcalığını yaşayarak Moskova’ya uçabilirsiniz. Arayın, hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Kampanya kurallarına göre; gidiş-dönüş biletlerde kalış süresi en fazla bir ay olmalı. Seyahatin başladığı gün iki yaşındaki bebek yolcular için yüzde 90 indirim uygulanır.

  • AtlasGlobal uçak bileti almak için bilet arama sistemimizi kullanabilirsiniz.