Çok ucuz fiyatlarla Giresun Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Aydın’a haftada bir gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 23 saat 25 dakikadır.

Giresun Aydın uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Aydın Uçak Bileti

Giresun Aydın Uçak Bileti

Şehir merkezi İç Ege Bölümünde bulunan Aydın, Ege’nin turizme yatkın şehirlerinden biridir. Özellikle Didim, Söke ve Kuşadası gibi bahar ve yaz aylarından doluluk oranı oldukça artan ilçeleri sayesinde yerli ve yabancı gezginlerin Türkiye’de uğrak noktalarından biri olan şehir, tarihi açıdan da sahip olduğu değerler ile oldukça keyifli bir turizm anlayışı sunar. Afyon şehir merkezi kültürel ve tarihi gezintiye, sahil kesimleri ise yaz turizmine hitap eder.

Aydın şehir merkezine 90 kilometre uzaklıkta yer alan Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük gölü olma özelliği taşır. Önceden deniz ile mesafesi bulunmayan göl, günümüzde Menderes Nehrinin biriktirdiği alüvyonlar sebebi ile 17 kilometre içeride bulunur. Etrafı dağ ve ovalarla çevrili olan Bafa Gölü, dağlardan gelen kaynak suları ile beslenir. Gölün içinde yer alan küçük adacıklar üzerinde farklı dönemlere ve medeniyetlere ait Antik Çağlardan kalma çok sayıda kalıntıya rastlanır. Kuş göç yolları üzerinde yer alan bölge, Türkiye’nin önemli kuş gözlem alanı olarak da kullanılır. Bafa Gölü bu nedenle tarihi, coğrafi ve arkeolojik açıdan önemli bir merkezdir.

Giresun Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler’de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın’a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı’nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Aydın Çıldır Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Giresun Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı