Çok ucuz fiyatlarla Hatay Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Aydın’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 25 dakikadır.

Hatay Aydın uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Aydın Uçak Bileti

Hatay Aydın Uçak Bileti

Türkiye’de yaz tatili başkentlerinden biri olan Aydın, özellikle sahil kesimi ile bahar ve yaz aylarında büyük oranda turist trafiğine ev sahipliği yapar. Şehrin iç tarafları ise ülkemizin önemli arkeolojik buluntularına kucak açar. Kuşadası, Didim ve Söke gibi ilçeleri ile mavi bayraklı ödüllü plajlara sahip olan Aydın, antik kentler açısından da bir o kadar zengindir.

Aydın ilimizde yer alan Aphrodisias Antik Kenti, çok eski çağlardan beri farklı uygarlıklara ev sahipliği yapması ile bilinir. Efes Antik Kenti ile eşdeğer bir güzelliğe sahip olan antik kent, günümüze kadar kazı çalışmalarının yoğun olduğu bir bölgedir. Türk arkeoloğu Kenan Erim’in yoğun çalışmaları neticesinde gün yüzüne çıkarılan bölge, oldukça görkemli bir duruşa sahiptir.

Kurşunlu Manastırı 9. yüzyıla ait motifleri ile günümüze kadar korunarak gelen bir yapıdır. Şapelin sahip olduğu kreskler, dönemin simgesel ve geometrik motifleri ile göze çarpan yapı; aynı zamanda dinsel simgeleri olan balık, horoz ve üzümler ile de oldukça ilgi çekicidir.

Hatay Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler’de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın’a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı’nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Aydın Çıldır Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Hatay Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı