Çok ucuz fiyatlarla Malatya Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Aydın’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Malatya Aydın uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Aydın Uçak Bileti

Malatya Aydın Uçak Bileti

Şehir merkezi Ege Bölgesinin iç kısımlarında bulunan Aydın, sahil kesimleri ile Türkiye’nin yaz turizmi merkezlerinin başında gelir. Didim ve Kuşadası gibi dünya çapınca ünlü olan ilçeleri ile yerli ve yabancı gezginlerin uğrak adresi olan şehir, her mevsim yüksek oranda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapar. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından yerleşim için uygun görülen kent, bu özelliği neticesinde dört bir yanındaki antik kentleri ile ayrıcalıklı bir özellik sergiler.

Aydın şehir merkezine 59 kilometre uzaklıkta olan Kuşadası, ülkemizin yurt dışına açılan en gözde kapılarından biridir. Tarihi ve doğal zenginlikleri ile gezginlerine oldukça eğlenceli bir seyahat anlayışı sunan ilçe özellikle ünlü plajları ile oldukça ilgi çekicidir.

Ege Bölgesinin en güzide noktalarından biri olan Bafa Gölü, Aydın şehir merkezine 90 kilometre uzaklıktadır. Şehrin eski dönemlerinde deniz kıyısında olduğu görülen bölge, Menderes Nehrinin biriktirdiği alüvyonlar neticesinde günümüzde deniz kıyısına 17 kilometre uzaklıkta bulunur. Arkeolojik değerleri ile de önemli bir yere sahip olan Bafa Gölü, aynı zamanda kuş gözlem alanlarından biridir.

Malatya Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler’de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın’a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı’nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Aydın Çıldır Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Malatya Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.